OTM-100GSR (OTM100GSR)

SFP28 Optik Alıcı-İletici Modülü (SR)

Satış noktaları

Genel Bakış

OTM-100GSR, 100GBASE-SR4’ü destekleyen bir QSFP28 Ethernet alıcı-ileticisidir

Teknik Özellikler

Genel teknik özellikler
Konnektör
LC Duplex optik konnektör
Sinyal Formatı
25GBASE-SR
Ortam Tipi
Çoklu Mod
Güç Gereksinimleri
3,3 V DC
Güç tüketimi
3,5 W
Dış boyutlar (genişlik / yükseklik / derinlik)
18,35 × 12,9 × 122,3 mm (3/4 × 17/32 × 4 7/8 inç)
Ağırlık
36,81 gr (1,3 oz) (maks.)
Sıcaklık aralıkları
Çalışma sıcaklığı: 5 °C - 40 °C (41 °F - 104 °F)
Depolama sıcaklığı: –20 °C - +60 °C (–4 °F - +140 °F)
G/Ç teknik özellikleri
Optik giriş/çıkış konnektörleri
MPO optik konnektör
Sinyal formatı
802.3bm 100GBASE-SR4
Sinyal iletim hızı
Şerit başına 25,78125 Gb/sn
Ortam tipi
Çoklu mod
Ana bilgisayar arabirimi
Konnektör: Kart kenar konnektörü
Sinyal formatı: SFF Komitesi SFF-8472 Teknik Özellikleri

Kaynaklar ve indirilebilen materyaller