OTM-10GSR1 (OTM10GSR1)

Sony Networked Media Interface ürünleri için 10GBASE-SR SFP+ Alıcı Verici

Satış noktaları

Genel Bakış

OTM-10GSR1 SFP+ Ethernet alıcı verici, 300 metreye kadar çok modlu fiber optiği destekler.

Teknik Özellikler

Genel teknik özellikler
Güç Gereksinimleri
3,3 V DC
Güç tüketimi
1 W
Boyutlar
13,9 × 13 × 56,4 mm (9/16 × 17/32 × 2 1/4 inç) (genişlik / yükseklik / derinlik)
Ağırlık
21 g (0,74 oz)
Sıcaklık aralıkları
Çalışma sıcaklığı: 5 °C - 40 °C (41 °F - 104 °F)
Saklama sıcaklığı: –20 °C - +60 °C (–4 °F - +140 °F)
G/Ç teknik özellikleri
Optik G/Ç Konnektörü
Konnektör: LC Duplex optik konnektör
Sinyal formatları: IEEE802.3ae 10GBASE-SR
Sinyal iletim hızı: 10,3125 Gb/sn
Ortam Tipi: Çoklu Mod
Ana bilgisayar arabirimi
Konnektör: Kart konnektörü
Sinyal formatları: SFF Komitesi SFF-8431 Teknik Özellikleri